Başa Dön

EĞİTİMLER & SEMİNERLER

Çalışma Grupları

Dürtüsellikle Başetme Grup Çalışması

Sabırsız, sıra beklemekte zorlanan, duygularını kontrol etmekte güçlük yaşayan, düşünmeden hareket eden, kendini frenlemekte zorlanan çocukların bu becerilerini güçlendirmek için oluşturulmuş, hareketle öğrenme'life knetik', mindfulness ve drama teknikleriyle oluşturulmuş grup çalışmalarını içermektedir. 4 oturum olarak planlanmıştır.

Hiperaktivite ile Başetme Grup Çalışması

Hareketli, yerinde durmekta zorlanan, motor planlamada güçlük yaşadığı için sakar olarak tanımlanan, çok konuşan buna bağlı sosyal ilişkilerde zorlanan çocukların bu becerilerini güçlendirmek için oluşturulmuş, hareketle öğrenme'life knetik', mindfulness ve drama teknikleriyle oluşturulmuş grup çalışmalarını içermektedir. 4 oturum olarak planlanmıştır.

Dikkat Geliştirme Grup Çalışması

Dikkatini odaklamada ve sürdürmede zorlanan, detayları kaçıran, unutkan, sık dikkat hataları yapan çocukların bu becerilerini güçlendirmek için oluşturulmuş, hareketle öğrenme'life knetik', mindfulness ve drama teknikleriyle oluşturulmuş grup çalışmalarını içermektedir. 4 oturum olarak planlanmıştır.

Eğitimci: Psikolog Şule Demir Kökçen
Psikolog Kamila Bakal
Psikolog Mesude Kalelioğlu

Tarih: Gruplar oluştukça belirlenecek

Adres: Antalya Davranış Enstitüsü, Varlık Mah. Teomanpaşa Cad. Özgül Apt. Kat:1 No:1 Muratpaşa/ ANTALYA

Eğitime kimler katılabilir: Konuyla ilgilenen herkes katılabilir.

Katılım ve Ayrıntılı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0553 507 2560

Bu sayfayı paylaşın
Varlık Mah. Teomanpaşa Cad. 174. Sok. Özgül Apt. Kat:1 No:1 Muratpaşa, ANTALYA
+90 553 507 2560
info@antalyadavranisenstitusu.com

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Antalya Davranış Enstitüsü’ne aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 Antalya.

Tasarım Altantois